درباره ما

«درمکس» برندی تازه متولد شده در حوزه مکمل‌های دارویی و تغذیه‌ای، تحت پوشش شرکت داروسازی پارس حیان است که برای نخستین بار در سال ۱۳۹۸ روانه‌ی بازار شد. شرکت داروسازی پارس حیان، به عنوان یکی از رهبران خاورمیانه در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی، نقش بسزایی در بهبود سطح دسترسی مصرف کنندگان به این محصولات را ایفا می‌کند.

نظر به قیمت بالای مکمل‌های غذایی خارجی موجود در بازار ایران و عدم دسترسی مناسب مصرف کنندگان ایرانی به آن‌ها، در صدد شدیم تا با تولید مکمل‌های تغذیه‌ای تحت نام تجاری درمکس به نیاز روز افزون مصرف کنندگانی که دید حرفه‌ای و علمی‌تر نسبت به محصولات دارویی و مکمل دارند، پاسخ دهیم.

درمکس به طور تخصصی در زمینه تولید مکمل‌های تغذیه‌ای برای پوست، مو و ناخن فعالیت می‌کند و در حال حاضر محصولات آن شامل مکمل تغذیه‌ای روشن کننده پوست(پیگمنتا)، مکمل تغذیه‌ای ضد آفتاب(سولاریس)، مکمل تغذیه‌ای درمان پوست‌های چرب و آکنه‌دار(لاکتوزینک)، مکمل تغذیه‌ای درمان پوست‌های خشک و اگزمایی(اگزوتین) و مکمل تغذیه‌ای تقویت پوست، مو و ناخن(رجوا) است که آخرین استاندارهای جهانی و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در مراحل طراحی، فرموله کردن و تولید آن‌‌ها به‌کار گرفته شده است. درمکس همواره در تلاش است تا با پاسخگویی به دغدغه‌ها و نیازهای زیبایی و پوستی مصرف کنندگان ایرانی، به نوبه خود سهمی در بهبود کیفیت زندگی و ارتقای سطح سلامت افراد جامعه‌ داشته باشد.