سوالات متداول

کلیه محصولات درمکس شامل مکمل‌های تغذیه‌ای رجوا، پیگمنتا، سولاریس و هلیو برنز را می‌توان از داروخانه‌های معتبر(آنلاین و حضوری) تهیه کرد.

برخی از مکمل‌ها با بعضی از داروها، از جمله داروهای ضدانعقاد خون، تداخل دارند. بنابراین قبل از مصرف مکمل‌ها برچسب محصول و بروشور راهنما درون جعبه را با دقت مطالعه کرده و با پزشک معالج یا دکتر داروساز در داروخانه مشورت نمایید.

وجود مقدار قابل توجهی بیوتین(۵۰۰۰ میکروگرم) در کنار سایر ویتامین‌ها، مواد معدنی و طبیعی همچون اسید هیالورونیک و و ویتامین‌های  A و C در مکمل رجوا، آن را به گزینه‌ای مناسب جهت تقویت رشد موی سر و جلوگیری از ریزش مو تبدیل می‌کند.

رجوا ترکیبی کامل از ویتامین‌ها، املاح و مواد طبیعی موثر در سلامت و شادابی پوست، مو و ناخن است که علاوه بر اجزای مذکور به طور ویژه حاوی کلاژن دریایی، عصاره گیاه دم اسب و ۵۰۰۰ میکروگرم بیوتین است.

خیر، مکمل تغذیه‌ای رجوا تنها موجب رشد و تقویت موی سر شده و در افزایش رشد موهای زائد صورت و بدن، نقشی ندارد.

خیر، استفاده از هلیو برنز در هنگام آفتاب گرفتن، همچون در زمان استفاده از دستگاه‌های سولاریوم، باعث افزایش سرعت برنزه شدن و ماندگاری بیشتر رنگ برنز پوست شده و از پوست در برابر پرتوهای مضر خورشید محافظت می‌کند. 

سولاریس به عنوان مکمل خوراکی ضد آفتاب، جایگزین کرم ضد آفتاب محسوب نمی‌شود بلکه با توجه به اثرات آنتی اکسیدانی قوی، ضمن ایجاد مکانیسمی داخلی برای مبارزه با اثرات مضر اشعه UV بر پوست و چشم، نیاز به تمدید کرم ضد آفتاب را به حداقل می‌رساند.

پیگمنتا حاوی مقدار قابل توجه گلوتاتیون، آلفالیپوئیک اسید، عصاره دانه انگور و ویتامین‌های E و C است که با مکانیسم‌های مختلف منجر به کاهش تولید ملانین(رنگدانه پوست) و سفیدی و درخشندگی پوست می‌شود.

بله، مکمل تغذیه‌ای پیگمنتا با کاهش تولید ملانین(رنگدانه پوست) در نقاط تیره پوستی باعث از بین رفتن جای جوش و آکنه، جای زخم و لکه‌های تیره پوستی می‌شود.